POMOC UROLOGA W KALISZU


Sprawdź w Google Maps

Doktor Piotr Cieśliński to doświadczony, dobry urolog z Poznania. Ma wieloletnią praktykę, niezbędne doświadczenie związane z leczeniem i dysponuje nowoczesnym sprzętem. To lekarz, który zdobył prestiżowy tytuł Fellow od European Board of Urology (FEBU).

Doktor specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach endoskopowych i w laparoskopii. W Poznaniu był pierwszym lekarzem, który przeprowadził zabieg radykalnej prostatektomii laparoskopowej. Jego zainteresowania to również profilaktyka, diagnostyka i uroonkologia.

Piotr Cieśliński zdobył doświadczenie zawodowe podczas pracy w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego oraz podczas wielu staży i szkoleń w znanych ośrodkach urologicznych za granicą i w Polsce. Jest autorem wielu prac naukowych i rozdziałów w medycznych podręcznikach. Na bieżąco śledzi osiągnięcia medyczne w swojej specjalizacji, podnosi kwalifikacje zawodowe i wymienia doświadczenia z lekarzami z innych ośrodków urologicznych.

Doktor Cieśliński opiera kontakty ze swoimi klientami na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Do każdego gościa gabinetu podchodzi w indywidualny sposób. Zależy mu na swobodzie i komforcie klientów. Zachowanie dyskrecji i stworzenie odpowiednich warunków do badań i do leczenia jest jego priorytetem.

Dziś możesz skorzystać z jego usług nie tylko w gabinecie urologicznym w Poznaniu. Jeśli szukasz doświadczonego urologa w Kaliszu, lekarz zaprasza na konsultacje i zabiegi. Będziesz mógł umówić spotkanie w SZOZ Doctor, przy ulicy Śródmiejskiej 34. Doktor Cieśliński przyjmuje maksymalnie dwa razy w miesiącu, w poniedziałki. Chcesz ustalić szczegóły? Zapraszamy do kontaktu.

Badanie USG prostaty, chirurgia urologiczna, laparoskopia urologiczna, obrzezanie, profilaktyka raka prostaty, prostatektomia, zabiegi związane ze stulejką — to tylko niektóre z usług, które proponujemy w Kaliszu i Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.