O gabinecie

Gabinet urologiczny w Poznaniu

SPECJALISTYCZNY GABINET UROLOGICZNY mieszczący się przy ul. Gajowej 3 w Poznaniu (dzielnica Jeżyce, naprzeciwko Starego Zoo), został założony w 2005 roku przez dr n. med. Piotra Cieślińskiego – doświadczonego urologa. Wieloletnia praktyka, szerokie spektrum specjalizacji (począwszy od zabiegów związanych ze stulejką, przez zaawansowane leczenie operacyjne), a także dostępność nowoczesnego sprzętu sprawiają, że gabinet od lat zyskuje zaufanie Pacjentów potrzebujących interwencji dobrego urologa. W Poznaniu wypracowaliśmy sobie cenioną markę, którą pielęgnujemy każdego dnia. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług obejmujących szczegółową diagnostykę oraz leczenie urologiczne.

Zespół gabinetu urologicznego w Poznaniu

Nad bezpieczeństwem Pacjentów w naszym gabinecie urologicznym w Poznaniu czuwają wykwalifikowani, kompetentni, doświadczeni oraz doskonale wyszkoleni urolodzy. Dzięki biegłej znajomości języków obcych możemy bez problemu udzielać konsultacji i wsparcia medycznego osobom z zagranicy. Na naszą pomoc może liczyć każdy Pacjent wymagający leczenia z zakresu chirurgii urologicznej. Wykonujemy laparoskopię, laserowe rozbijanie kamieni nerkowych, obrzezanie, prostatektomię, a także prowadzimy leczenie raka prostaty. Zachęcamy do umówienia się na konsultację w gabinecie.

Lokalizacja gabinetu urologicznego w Poznaniu

Gabinet znajduje się w samym centrum Poznania (okolice Dworca PKP oraz Ronda Kaponiera). Bez trudu można do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dla kierowców przed budynkiem przeznaczono przestronny parking. Przypominamy, że w Poznaniu obowiązuje strefa ograniczonego parkowania. Jest ona płatna zgodnie z cennikiem określanym przez ZDM. W tym samym budynku, w którym przyjmuje urolog dr n. med. Piotr Cieśliński, znajduje się również gabinet cenionego dermatologa oraz lekarzy innych specjalizacji.