Dlaczego u nas?

Indywidualne podejście

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent i każdy przypadek jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego właśnie staramy się poświęcić każdemu pacjentowi maksymalną ilość czasu, by móc dokładnie poznać istotę jego dolegliwości i dopasować najlepsze i najbardziej efektywne metody leczenia. Dr Cieśliński bardzo chętnie i w wyczerpujący sposób udziela swoim pacjentom informacji na temat ich zdrowia oraz kolejnych etapów ich leczenia.

Komfort pacjenta

W gabinecie dra Cieślińskiego dobro pacjenta i jego samopoczucie są zdecydowanie na pierwszym miejscu. Różnego rodzaju schorzenia i doświadczane dolegliwości mogą w pacjentach wzbudzać poczucie dyskomfortu czy skrępowanie. Dlatego cały personel medyczny dba o to, by pacjent podczas wizyt w gabinecie czuł się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Naszym priorytetem jest też zachowanie dyskrecji i dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść powierzonego nam zaufania.

Specjalistyczny sprzęt

Do dyspozycji naszych pacjentów mamy świetnie wyposażone gabinety diagnostyczne i sale zabiegowe. Precyzyjną diagnostykę umożliwia zaawansowany technologicznie sprzęt, taki jak ultrasonograf 1202 Flex Focus, który jest jednym z najlepszych aparatów ultrasonograficznych wykorzystywanych do diagnozy nerek, pęcherza, prostaty oraz jąder. Z kolei nowoczesne urządzenie do elektrokoagulacji, laser CO2 oraz wysokospecjalistyczne narzędzia chirurgiczne umożliwiają fachowe przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pacjenci mogli w pełni skorzystać z możliwości oferowanego im profesjonalnego sprzętu, konieczne jest także stworzenie odpowiednich warunków do badania i leczenia. Dlatego wszystkie działania i zabiegi medyczne są starannie przez nas planowane, aby zagwarantować pacjentom prywatność i uszanować ich potrzebę intymności. Dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie realizowania przez nas usług medycznych zaopiekować się pacjentem w sposób najbardziej sprzyjający jego zdrowiu i samopoczuciu.